E-poest ostmise info

Ostmine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi või krediitkaardi kaudu. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti kuni 14 kalendripäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 7-20 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Maksmine

Maksmine toimub krediitkaardi (Visa ja Mastercard) või pangalingi vahendusel (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Citadele või Coop panga pangalink).

Estraveli boonuspunktidega ja Estraveli kinkekaardiga tasumine.

Estraveli Kuldkaardi boonuspunktidega ja Estraveli kinkekaardiga tasumist hetkel kasutada ei saa. Loodame need teenused uuesti sisse lülitada lähimal ajal (juuli 2022).

Loe lähemalt, kuidas Estraveli boonuspunkte koguda SIIT.

Tutvu lähemalt Estraveli kinkekaardi tingimustega.