Samsonite 15% soodsamalt PC uudiskirja saajale

Ainult Sinule, Platinum kliendile on Samsonite’i kohvrid kampaaniakoodiga „PlatinumSamsonite“ 15% soodsamad. Kasuta võmalust ja säästa kuni 50 €!

Vali sobiv kohver SIIT

SAMSONITE on Ameerikas, Colorados asustatud kaubamärk, mis on tegutsenud üle 100 aasta. Tegu on tõeliselt hinnatud kaubamärgiga, mille kohvrid on tuntud oma ülima kerguse ja vastupidavuse poolest.

Reisikaubad.ee e-poe valikust leiad kolm erinevat Samsonite’i mudelit: Neopulse, Pixon ja Uplite. Kaks esimest mudelit on kõvakohvrid, Neopulse’i seeriast leiab veidi värvikirevamaid ja julgemaid kohvreid, Pixoni disain on mõnevõrra tagasihoidlikum, kuid väga funktsionaalne – pixoni suured kohvrid on sisseehitatud pagasikaaluga, seega saad oma pagasikaalu kontrollida iga kell igal pool. Uplite seeriast leiad elegantsed tekstiilkohvrid, mis on mugavuse ja kerguse kehastus.

Tutvu valikuga SIIN

Kuidas kasutada boonuspunkte?

Boonuspunktide kasutamiseks tuleb reisikaubad.ee-s luua konto. Konto tuleb siduda oma PC kaaridiga, selle jaoks on registreerimisvormil eraldi lahter „customer card number“. Samuti on oluline, et konto loomisel kasutate sama e-maili aadressit, mis on seotud Platinum Club kaardiga. Konto saate luua siin

Iga e-poes müügil oleva toote juures on näha hind eurodes ja boonuspunktides. Toote ostmiseks ei pea boonuspunkte olema terve toote hinna ulatuses. Täpne soodustus on näha ostukorvis, kus on võimalik endal valida, kui suures ulatuses soovid tasuda boonuspunktidega ja sellest tulenevalt jääb ülejäänud osa kanda eurodega.

Lisa kommentaar