Boonuspunktide kasutamine

 

Boonuspunktide kasutamine

 

Kõik Estraveli Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi omanikud saavad kasutada boonuspunkte, et maksta Reisikaubad.ee e-poe tellimuste eest boonuspunktides kas osaliselt või piisava saldo korral isegi 100% ulatuses.

Selleks vajaliku Estraveli Kuldkaardi saab igaüks omale teha vaid paari minutiga ja tasuta mTasku rakenduses (Apple iOS või Android). Jälgi vaid, et Sinu Reisikaubad.ee kontol olev e-posti aadress ning Estraveli Kuldkaardiga seotud e-posti aadress oleks sama.

Mis on Estraveli Kuldkaart / Platinum Club kaart?

Estraveli Kuldkaart on Estraveli kliendikaart, mis annab Sulle mitmeid eeliseid:

  • arvukalt püsisoodustusi mitmetes restoranides, e-poodides, spaades ja kauplustes üle Eesti
  • reisikaubad.ee e-poes ostude eest tasumine boonuspunktidega kuni 100% ulatuses
  • Estraveli reisikonsultandi kaudu ostetud reisiteenuste eest (nt lennupiletid, kruiis, hotell) boonuspunktidega maksmise võimalus
  • võimalus boonuspunktid üle kanda Finnair Plus programmi (3 boonuspunkti võrdub 2 Aviosega)
  • võimalus kasutada Kuldkaardi igakuiseid eripakkumisi, et saada veelgi suuremaid soodustusi

… ja palju muud, millest täpsemalt saad lugeda siit. Platinum Club on Estraveli püsikliendiprogrammi eksklusiivtase.

Kuidas boonuspunkte koguda?

Iga Estraveli ja Reisikaubad.ee tellimusele kulutatud 1 € lisab Sinu punktikontole 1 punkti. Boonuspunkte ei anna kinkekaartide ostmine, kuna tegemist ei ole ostuga, vaid ettemaksu tegemisega – boonuspunktid lisanduvad alles kinkekaardi lunastamisel. Boonuspunktid kehtivad 1 aasta alates kontole laekumise kuupäevast.

Tee mobiilne Kuldkaart ja alusta boonuspunktide kogumist – TASUTA!

Kõige lihtsam viis Estraveli Kuldkaardi omanikuks saada, on teha see läbi mobiilirakenduse mTasku.

  1. Registreeri kasutajaks
  2. Lisa Estraveli kliendikaart
  3. Kuldkaardi ja Reisikaubad.ee konto e-posti aadressid peavad olema samad

Kuidas boonuspunkte kasutada?

Iga e-poes müügil oleva toote juures on näha hind eurodes ja õige pea boonuspunktides. Toote ostmiseks ei pea boonuspunkte olema terve toote hinna ulatuses. Ostukorvis on näha, kui palju saad ostust boonuspunktidega soodustust. Soodustust saab alati kasutada täisarv eurodes (nt 3,00 €). See võib olla kuni 100% toote väärtusest! Ülejäänud osa (postikulu) tuleb tasuda makselingiga.

Boonuspunkte saavad Reisikaubad.ee e-poes maksevahendina kasutada kõik Estraveli erakliendid, kelle kliendikontol on vähemalt 300 boonuspunkti.

NB! Boonuspunkte koguda ja kasutada saavad ainult Estraveli erakliendid. Ettevõtted ja teised Estraveli ärikliendid boonuspunkte koguda ega maksevahendina kasutada ei saa. Boonuspunkte ei saa kasutada teiste soodustustega (sh sooduskoodidega) koos. Samuti ei saa e-poes erakliendi/füüsilise isiku poolt sooritatud ja boonuspunktidega makstud ostu ümber vormistada arveks ettevõttele/juriidilisele isikule.

Ei näe oma boonuspunkte?

Boonuspunkte, mida saad Reisikaubad.ee e-poes kasutada, näed Minu konto lehel olevas Boonuspunktide kategoorias. Boonuspunktide saldot näed ka mTasku rakenduses ja Estraveli Kuldkaardi kliendisüsteemis.

Pane tähele! Et oma boonuspunkte “Minu konto” all näha ja e-poes kasutada, peab Sinu Reisikaubad.ee konto e-posti aadress ühtima Kuldkaardi / Platinum Club kaardi omaniku e-posti aadressiga. Kui Sul veel Reisikaubad.ee kontot ei ole, siis saad seda teha siin.

Kui sa ei näe oma Reisikaubad.ee kontol boonuspunkte, kuid tead, et neid peaks Sul olema, siis logi ennast oma kontolt välja ning e-poodi uuesti sisse.

Sul on boonuspunktide kohta küsimusi?

Vastuse saamiseks kirjuta Estraveli Kuldkaardi osakonnale kuldkaart@estravel.ee.

 

 

 

Mõned ideed boonuspunktide kasutamiseks

on lisatud ostukorvi.
Tellimuse andmed ja makseviis