Kontaktid

Kontaktid

E-poest ostetud füüsilistele kinkekaartidele saab järele tulla Estraveli Tallinna vanalinnas asuvasse büroosse tellimusele järgneval tööpäeval alates kl 14.00. Vaata Estraveli Suur-Karja büroo lahtiolekuaegu siit.

Reisikohvrite ja teiste toodetega ei ole võimalik kohapeal tutvuda.

Reisikaubad.ee

Estravel AS, Suur-Karja 15, Tallinn

Telefon

+372 626 6280

E-posti aadress

info@reisikaubad.ee

Klienditeenindus

E-R kl 10.00 - 16.00

Kirjuta meile
    Korduma kippuvad küsimused

    Eestisisesed saadetised jõuavad pakiautomaati või soovitud aadressile 14 päeva jooksul ostu sooritamise hetkest (üldjuhul 4-7 tööpäeva jooksul). Oma Reisikaubad.ee tellimuse staatust näed siin. Loe kohaletoimetamise tingimustest lähemalt siit.

    Kinkekaartide vormistamine toimub E-R kuni kl 17.00. PDF-formaadis kinkekaart saadetakse hiljemalt tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Kui Sa ei leia tellitud kinkekaarti oma postkasti peakaustast, siis vaata igaks juhuks ka oma postkasti Pakkumiste (Promotions) ja spämmikausta. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reisikaubad.ee.

    Seoses e-poe platvormi uuendusega avaneb Estraveli boonuspunktidega maksmise võimalus taas 2022. aasta teises pooles. Kui oled saanud teate boonuspunktide aegumise kohta, siis pikendame nende kehtivusaega. Selleks saada vabas vormis avaldus aadressile kuldkaart@estravel.ee.