Kontaktid

Kontaktid

Estravel Group AS
Suur-Karja 15, Tallinn

Aadress

info@reisikaubad.ee

E-posti aadress

+372 626 6280

Telefon (E-R kl 10-16 v.a riigipühad)

E-poest ostetud füüsilistele kinkekaartidele saab järele tulla Estraveli Tallinna vanalinnas asuvasse büroosse tellimusele järgneval tööpäeval alates kl 14.00. Kinnituskiri kinkekaardi valmimise kohta saabub Sinu e-posti aadressile. Vaata Estraveli Suur-Karja büroo lahtiolekuaegu siit.

Reisikohvrite ja teiste füüsilistele toodetega ei ole võimalik kohapeal tutvuda ega sellistele tellimustele ise järele tulla.

Kirjuta meile
  Korduma kippuvad küsimused

  E-poest saab osta kinkekaarte 50 €, 100 €, 250 € ja 500 € suuruses. Kui soovid osta kinkekaarti mõnes teises suuruses – näiteks 80 € või 175 €, siis anna oma ostusoovist teada aadressil kinkekaart@estravel.ee.

  Oled Estraveli Kuldkaardi omanik ja Sul peaks olema boonuspunktide jääk, kuid näed Reisikaubad.ee-s olles, et jääk on null? Loe lähemalt, mida teha.

  Kui soovid tasuda oma ostu eest Estraveli kinkekaardiga, siis saada oma ostusoov koos soovitud toodete linkidega ja tarneaadressiga aadressile info@reisikaubad.ee. Estraveli kinkekaarti ei saa kasutada uue kinkekaardi ostuks.

  Eestisisesed saadetised jõuavad pakiautomaati või soovitud aadressile 14 päeva jooksul ostu sooritamise hetkest (üldjuhul 4-7 tööpäeva jooksul). Oma Reisikaubad.ee tellimuse staatust näed siin. Loe kohaletoimetamise tingimustest lähemalt siit.

  E-poest ostetud kinkekaartide vormistamine toimub Estraveli Suur-Karja 15 büroo lahtiolekuaegadel. PDF-formaadis kinkekaart saadetakse e-posti aadressile koheselt pärast ostu või hiljemalt tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Kui Sa ei leia tellitud kinkekaarti oma postkasti peakaustast, siis vaata igaks juhuks ka oma postkasti Pakkumiste (Promotions) ja spämmikausta. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reisikaubad.ee.

  Estraveli boonuspunktidega maksmise võimalus avaneb e-poe kassas. Boonuspunktide kasutamiseks peab Sinu kliendikontol olema vähemalt 300 boonuspunkti. Loe lähemalt boonuspunktide kasutamisest. Kui Sul on oma boonuspunktide kasutamise kohta küsimusi, siis saad vastuse kirjutades kuldkaart@estravel.ee.