Kontaktid

Kontaktid

E-poest ostetud füüsilistele kinkekaartidele saab järele tulla Estraveli Tallinna vanalinnas asuvasse büroosse tellimusele järgneval tööpäeval alates kl 14.00. Kinnituskiri kinkekaardi valmimise kohta saabub Sinu e-posti aadressile. Vaata Estraveli Suur-Karja büroo lahtiolekuaegu siit.

Reisikohvrite ja teiste füüsilistele toodetega ei ole võimalik kohapeal tutvuda ega sellistele tellimustele ise järele tulla.

Reisikaubad.ee

Estravel AS, Suur-Karja 15, Tallinn

E-posti aadress

info@reisikaubad.ee

Klienditeenindus

E-R kl 10.00 - 16.00

Kirjuta meile

[contact-form-7 id="74" title="Contact Form - Basic"]

Korduma kippuvad küsimused

Kui soovid tasuda oma ostu eest Estraveli kinkekaardiga, siis saada oma ostusoov koos soovitud toodete linkidega ja tarneaadressiga aadressile info@reisikaubad.ee. E-poes Estraveli kinkekaardiga iseseisev tasumine on taas võimalik 2022. aasta lõpus.

Eestisisesed saadetised jõuavad pakiautomaati või soovitud aadressile 14 päeva jooksul ostu sooritamise hetkest (üldjuhul 4-7 tööpäeva jooksul). Oma Reisikaubad.ee tellimuse staatust näed siin. Loe kohaletoimetamise tingimustest lähemalt siit.

E-poest ostetud kinkekaartide vormistamine toimub Estraveli Suur-Karja 15 büroo lahtiolekuaegadel. PDF-formaadis kinkekaart saadetakse hiljemalt tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Kui Sa ei leia tellitud kinkekaarti oma postkasti peakaustast, siis vaata igaks juhuks ka oma postkasti Pakkumiste (Promotions) ja spämmikausta. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reisikaubad.ee.

Estraveli boonuspunktidega maksmise võimalus avaneb e-poe kassas. Boonuspunktide kasutamiseks peab Sinu kliendikontol olema vähemalt 300 boonuspunkti. Loe lähemalt boonuspunktide kasutamisest. Kui Sul on oma boonuspunktide kasutamise kohta küsimusi, siis saad vastuse kirjutades kuldkaart@estravel.ee.