Reisikaubad.ee sulgeb esinduskaupluse

Reisikaubad.ee sulgeb aadressil Suur-Karja 15 asuva esinduskaupluse

Soovime teatada, et valmistume sulgema 2019. aasta novembrist Estraveli vanalinna teenindusbüroo kõrval tegutsenud Reisikaubad.ee esinduspoodi.

Reisikaubad.ee tegutseb pärast kaupluse sulgemist 100% e-poena pakkudes laias valikus kvaliteetseid reisikohvreid sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Samsonite, American Tourister, Echolac, Conwood ja paljud teised.

Meie tootevalikust leiad lisaks kohvritele ka mitmesuguseid matkatarbeid ja reisitarvikuid (sealhulgas populaarseid kohvrikatteid), reisiraamatuid, vargakindlaid XD Design seljakotte, ilu- ja tervisetooteid ja palju muud. Siit saad kiirelt ja mugavalt osta ka Estraveli kinkekaarte paberil või digitaalsel kujul.


Füüsilise poe sulgemise tõttu algab 1. novembril kaupluse tühjendusmüük

Kõik kaupluses olevad reisikohvrid on 1. novembrist poole hinnaga ehk tavahinnast 50% soodsamad. Kasuta enneolematut võimalust saada omale reisiks vajalik kvaliteetne tekstiil- või kõvakohver uskumatult soodsa hinnaga. Jaga infot ka tuttavatega, sest nii madalaid hindu ei ole võimalik leida mitte kusagilt mujalt.

Lisaks on kaupluses alla hinnatud kõik XD Design vargakindlad seljakotid -35% ja kõik reisitarvikud, -mängud, elektroonika, reisiraamatud, kaarditaskud ja muu reisiks vajalik kuni -60%.

Ülisoodsa hinnaga saadud kvaliteetne reisikohver on meeldiv jõulu- või sünnipäevakingitus reisisõbrale, kes pikisilmi ootab uusi seiklusi. Kaupluses veel jagub erineva suuruse, värvi ja disainiga reisikohvreid, mis ootavad uut omanikku.

Häid soodustuspakkumisi leiad ka meie e-poesthttps://www.reisikaubad.ee/kampaaniatooted.html


Tule meile külla! Reisikaubad.ee kauplus asub aadressil Suur-Karja 15, Tallinn. Oleme avatud E-R kell 10.00-17.00.
Vastavalt valitsuse korraldusele tuleb kaupluses kanda maski või katta nina ja suu ning pidada kinni 2+2 nõudest.

Sinu Reisikaubad.ee

Lisa kommentaar