FAQs

Korduma kippuvad küsimused


E-poest ostetud kinkekaartide vormistamine toimub Estraveli Suur-Karja 15 büroo lahtiolekuaegadel. PDF-formaadis kinkekaart saadetakse e-posti aadressile koheselt pärast ostu või hiljemalt tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Kui Sa ei leia tellitud kinkekaarti oma postkasti peakaustast, siis vaata igaks juhuks ka oma postkasti Pakkumiste (Promotions) ja spämmikausta. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@reisikaubad.ee.

Kui soovid tasuda oma ostu eest Estraveli kinkekaardiga, siis saada oma ostusoov koos soovitud toodete linkidega ja tarneaadressiga aadressile info@reisikaubad.ee. Estraveli kinkekaarti ei saa kasutada uue kinkekaardi ostuks.

Eestisisesed saadetised jõuavad pakiautomaati või soovitud aadressile 14 päeva jooksul ostu sooritamise hetkest (üldjuhul 4-7 tööpäeva jooksul). Oma Reisikaubad.ee tellimuse staatust näed siin. Loe kohaletoimetamise tingimustest lähemalt siit.

Estraveli boonuspunktidega maksmise võimalus avaneb e-poe kassas. Boonuspunktide kasutamiseks peab Sinu kliendikontol olema vähemalt 300 boonuspunkti. Loe lähemalt boonuspunktide kasutamisest. Kui Sul on oma boonuspunktide kasutamise kohta küsimusi, siis saad vastuse kirjutades kuldkaart@estravel.ee.

Oled Estraveli Kuldkaardi omanik ja Sul peaks olema boonuspunktide jääk, kuid näed Reisikaubad.ee-s olles, et jääk on null? Loe lähemalt, mida teha.

E-poest saab osta kinkekaarte 50 €, 100 €, 250 € ja 500 € suuruses. Kui soovid osta kinkekaarti mõnes teises suuruses – näiteks 80 € või 175 €, siis anna oma ostusoovist teada aadressil kinkekaart@estravel.ee.