Kohvrikate on vajalik igal reisil

Kohvrikate on vajalik igal reisil

Reisides soovime, et kohver näeks alati välja nagu uus ja oleks kaitstud kriimustuste, tolmu ja muude kahjustuste eest.

Kohvrikate on just see reisitarvik, mis aitab su pagasit kaitsta ning lisaks muudab selle hõlpsasti äratuntavaks pagasilindil. Meie valikust leiad kohvrikatteid, mis sobivad keskmises ja suures mõõdus kohvritele.

Vaatame lähemalt, miks kohvrikatted on väärt investeering:

 1. Kaitse kriimustuste ja mustuse eest
  Kohvrikatted kaitsevad sinu kohvrit kriimustuste, mustuse ja kulumise eest, mis võivad tekkida lennujaamas, bussijaamas või hotellides kohvrit liigutades. Selle tulemusena näeb su kohver välja nagu uus ka pärast mitmeid reise.

 2. Turvalisus ja isikupära
  Kohvrikate lisab kohvrile täiendava turvakihi, tehes kohvri avamise võõraste inimeste poolt keerulisemaks. Lisaks aitab silmatorkav kate kiiresti oma kohvrit ära tunda pagasilindilt, vähendades ohtu, et keegi teine selle ekslikult kaasa võtab.

 3. Kohvri eluea pikendamine
  Pagasile mõeldud kaitsekate vähendab kulumist ja kahjustusi, mis võivad kohvrit sageli kasutades tekkida. See pikendab kohvri eluiga, hoides seda kauem heas seisukorras.

 4. Lihtne hooldus
  Enamik kohvrikatteid on valmistatud materjalidest, mida on lihtne puhastada. Kui kate määrdub, saab selle hõlpsasti maha võtta ja pesta, hoides kohvri alati puhtana ja värskena.

 5. Erinevad stiilid ja disainid
  Kohvrikatted on saadaval erinevates stiilides, värvides ja mustrites, mis võimaldavad sul valida just sellise, mis sobib sinu isikliku eelistusega.

👉 Tutvu kohvrikatete valikuga e-poes.

Jaga postitust


on lisatud ostukorvi.
Tellimuse andmed ja makseviis