Milline on parim käsipagasi kohver pikaajalisemaks reisiks?

Milline on parim käsipagasi kohver pikaajalisemaks reisiks?

Reisimaailm muutub pidevalt ja üha enam reisijaid eelistavad kasutada käsipagasit, sealhulgas kaugreisideks või pikaajalisemaks reisiks Euroopas.

Käsipagasiga reisimine on mugav ja ökonoomne, kui tead täpselt, millist kohvrit valida ja kuidas pakkida. Selles blogiloos jagame kasulikke nõuandeid, kuidas valida pikemaks reisiks sobilik käsipagasikohver ja kuidas väiksema pagasiruumiga edukalt hakkama saada.

Miks valida käsipagas?

Käsipagasiga reisimisel on mitmeid eeliseid:

 • Aja kokkuhoid: Sa ei pea ootama pagasit lennujaama pagasilindil.
 • Kulude vähendamine: enamik lennufirmasid küsivad äraantava pagasi eest lisatasu.
 • Lihtsus ja mugavus: vähem kohvreid tähendab vähem muret ja vaeva. Sa ei pea muretsema, kas pagas jõuab Sinuga samal ajal sihtkohta.

Mida käsipagasi valikul arvestada?

 • Suurus ja kaal
  Kõige olulisem aspekt käsipagasi valimisel on selle suurus ja kaal. Lennufirmade käsipagasi piirangud on erinevad, kuid tavaliselt jäävad need järgmistesse piiridesse: mõõdud 55 x 40 x 20 cm ja kaal 7-10 kg. Vaata alati konkreetse lennufirma reeglid üle juba enne pakkimist.
  Kohvrit valides jälgi, et kaalu ja ruumala suhe oleks paigas. Erinevate aksessuaaridega ja lisavõimalustega reisikohvrid näevad küll lahedad välja, kuid annavad kohvrile ka lisakaalu.
 • Materjal ja vastupidavus
  Kvaliteetne käsipagasi kohver on vastupidav ja hästi käsitletav. Neile, kes soovivad kvaliteetset ja kauakestvat reisikohvrit, soovitame vaadata polükarbonaadist kohvrite poole, mis on kergekaalulised, kuid materjali poolest väga tugevad. Soodsamas hinnaklassis on heaks valikuks polüpropüleenist reisikohvrid, mis on samuti hea tugevusega, taluvad teatud määral painutamist ning on tihti isegi kergemad kui polükarbonaatkohvrid.
 • Funktsionaalsus ja jagatud ruum
  Sõltuvalt reisi eesmärgist ja sihtkohast võib tekkida vajadus hästi organiseeritud sisuga kohvri järele. Kuigi Tallinna lennujaamas ei ole vedelikke ega sülearvutit vaja enam käsipagasist välja võtta, võib seda mõnes teises lennujaamas veel ette tulla. Sel juhul tuleksid kasuks erinevad sahtlid ja taskud, et saaksid oma esemed kergesti kätte.

  Kohvrit peaks olema ka mugav transportida – seetõttu on soovitatav valida kohver, millel on 360-kraadi pöörlevad rattad ja mugav käepide.

Oled käsipagasi otsingul? Siin on mõned soovitused

Jaga postitust


on lisatud ostukorvi.
Tellimuse andmed ja makseviis